ITT Cannon, LLC MDM-25SH029K-A174
MDM-25SH029K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH029K-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C S 10" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-25SH029K-A174.pdf
Availability of MDM-25SH029K-A174
QUANTITY
MDM-25SH029K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH029K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH029K-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH029K-A174
Related LinksMDM-25SH, MDM-25SH029K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH029K-A174 Details Description
Related parts for MDM-25SH029K-A174
IC 7-SEG LED DECOD/DRVR 16-TSSOP datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK datasheet.pdf
VARISTOR 389V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.036 OHM 5% 1W 1206 datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
2.5MM PITCH CABLE HOLDER datasheet.pdf
CONN HDR 33POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
Connector Header 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
Connector Header 7 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MOD IPM 6-PAC 10A 1200V DIP datasheet.pdf