ITT Cannon, LLC MDM-25SH047P
MDM-25SH047P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH047P
Brief Description
MICRO 25C S 6" WHT JACKP
Datasheet Download
MDM-25SH047P.pdf
Availability of MDM-25SH047P
QUANTITY
MDM-25SH047P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH047P
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH047P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH047P
Related LinksMDM-25, MDM-25SH047P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH047P Details Description
Related parts for MDM-25SH047P
HEATSINK AAXXC 75X75X20MM 3.5C/W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 10-12 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONNECTOR RECEPT 48POS STR SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 7.5 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
MOZ 5VDC/24VDC 2A datasheet.pdf
FIXED IND 360NH 670MA 180 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 0.5 OHM 0.5% 8W TO220-4 datasheet.pdf