ITT Cannon, LLC MDM-25SH048B-A174-1E
MDM-25SH048B-A174-1E picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH048B-A174-1E
Brief Description
MICRO 25 SKT 48" RBW SCW ASSY
Datasheet Download
MDM-25SH048B-A174-1E.pdf
Availability of MDM-25SH048B-A174-1E
QUANTITY
MDM-25SH048B-A174-1E Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH048B-A174-1E
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH048B-A174-1E
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH048B-A174-1E
Related LinksMDM-25SH04, MDM-25SH048B-A174-1E Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH048B-A174-1E Details Description
Related parts for MDM-25SH048B-A174-1E
VARISTOR 29.5V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 40 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf