ITT Cannon, LLC MDM-25SH048P
MDM-25SH048P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH048P
Brief Description
MICRO 25C S 48" RBW JACKP
Datasheet Download
MDM-25SH048P.pdf
Availability of MDM-25SH048P
QUANTITY
MDM-25SH048P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH048P
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH048P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH048P
Related LinksMDM-25, MDM-25SH048P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH048P Details Description
Related parts for MDM-25SH048P
CONN RECEPT 14POS 2MM IDT GOLD datasheet.pdf
CAP FILM 20UF 10% 440VAC QC TERM datasheet.pdf
POWER MOD IGBT TRENCH BOOST SP3 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK PLUG 1POS 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ACCESSORY datasheet.pdf
WB SIDRTRY BTMXIT 1.0M CABLE datasheet.pdf
CABLE 13POS .100 JUMPER 3.63 INC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE SKT datasheet.pdf
FIXED IND 0.6NH 320MA 200 MOHM datasheet.pdf