ITT Cannon, LLC MDM-25SHC20F
MDM-25SHC20F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SHC20F
Brief Description
MICRO 25C S 3" WHT FLOAT
Datasheet Download
MDM-25SHC20F.pdf
Availability of MDM-25SHC20F
QUANTITY
MDM-25SHC20F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SHC20F
Internal Part NumberEIS-MDM-25SHC20F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SHC20F
Related LinksMDM-25, MDM-25SHC20F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SHC20F Details Description
Related parts for MDM-25SHC20F
IC VIDEO/GRAPH DIGITZR 100-HTQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W datasheet.pdf
RES SMD 22.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 20% 1411 datasheet.pdf
DIN-TOOL CRIMPEINSATZ SET FC3 (D datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
2.5G DWDM TOSA 120KM datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK ISO 5SOT23 datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf