ITT Cannon, LLC MDM-31PH026F
MDM-31PH026F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-31PH026F
Brief Description
MICRO 31 M 8" YEL FLOAT
Datasheet Download
MDM-31PH026F.pdf
Availability of MDM-31PH026F
QUANTITY
MDM-31PH026F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-31PH026F
Internal Part NumberEIS-MDM-31PH026F
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-31PH026F
Related LinksMDM-31, MDM-31PH026F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-31PH026F Details Description
Related parts for MDM-31PH026F
CONN EDGECARD 70POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 50POS .156 datasheet.pdf
RES SMD 237K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 36 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 16POS W/STR GOLD datasheet.pdf
ICL 1 OHM 25% 40A 36MM datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
D'VERSIBIT EXTENSION 1/4 X 36 datasheet.pdf
VARISTOR 31V 20A SMD datasheet.pdf