ITT Cannon, LLC MDM-31PH041L
MDM-31PH041L picture photo
Mfg. Part Number
MDM-31PH041L
Brief Description
CANMDM-31PH041L
Datasheet Download
MDM-31PH041L.pdf
Availability of MDM-31PH041L
QUANTITY
MDM-31PH041L Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-31PH041L
Internal Part NumberEIS-MDM-31PH041L
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-31PH041L
Related LinksMDM-31, MDM-31PH041L Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-31PH041L Details Description
Related parts for MDM-31PH041L
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SSR GN3 3-PHASE 25A 18-36VAC datasheet.pdf
IC MODULATOR LP/HP 1CH 24-SSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 150K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 3.3A 33 MOHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 3.8A 55 MOHM TH datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 4.1A TO-220FP datasheet.pdf