ITT Cannon, LLC MDM-31PH048L-A174
MDM-31PH048L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-31PH048L-A174
Brief Description
MICRO 31C P 48" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-31PH048L-A174.pdf
Availability of MDM-31PH048L-A174
QUANTITY
MDM-31PH048L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-31PH048L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-31PH048L-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-31PH048L-A174
Related LinksMDM-31PH, MDM-31PH048L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-31PH048L-A174 Details Description
Related parts for MDM-31PH048L-A174
IC OPAMP GP 100KHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 4.32 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 20A 125V datasheet.pdf
LED CBI 3MM QUAD LEVEL RT ANGLE datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV DARLINGTON 4-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf