ITT Cannon, LLC MDM-31SH029K
MDM-31SH029K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-31SH029K
Brief Description
MICRO 31 F 10" YEL JACKS
Datasheet Download
MDM-31SH029K.pdf
Availability of MDM-31SH029K
QUANTITY
MDM-31SH029K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-31SH029K
Internal Part NumberEIS-MDM-31SH029K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-31SH029K
Related LinksMDM-31, MDM-31SH029K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-31SH029K Details Description
Related parts for MDM-31SH029K
MEMORY CARD FLASH 3GB datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 500MW DO35 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V Y5V RADIAL datasheet.pdf
IC TRANSLATOR 5V 8-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 910 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 63.4 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 100V NP0 0201 datasheet.pdf
XCEDE LEFT 6PVH 4COL NK datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf