ITT Cannon, LLC MDM-37PH025P-A174
MDM-37PH025P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-37PH025P-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 37C P 10" RBW JACKP NI
Datasheet Download
MDM-37PH025P-A174.pdf
Availability of MDM-37PH025P-A174
QUANTITY
MDM-37PH025P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-37PH025P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-37PH025P-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-37PH025P-A174
Related LinksMDM-37PH, MDM-37PH025P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-37PH025P-A174 Details Description
Related parts for MDM-37PH025P-A174
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY DPDT 120 VAC 8 datasheet.pdf
INLET IEC320 C14 SNAP 4.8MM TERM datasheet.pdf
RES SMD 0.047 OHM 1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
LED CBI 3MM 1POS RED TH datasheet.pdf
RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 374K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
EXPLOSIONPROOF LIMIT SWES datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE PIN datasheet.pdf