ITT Cannon, LLC MDM-37SH047L
MDM-37SH047L picture photo
Mfg. Part Number
MDM-37SH047L
Brief Description
MICRO 37C S 6" WHT JACKS
Datasheet Download
MDM-37SH047L.pdf
Availability of MDM-37SH047L
QUANTITY
MDM-37SH047L Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-37SH047L
Internal Part NumberEIS-MDM-37SH047L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-37SH047L
Related LinksMDM-37, MDM-37SH047L Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-37SH047L Details Description
Related parts for MDM-37SH047L
BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 4.94"L X 3.36"W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 291 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 13.5VC SMD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 178POS GOLD datasheet.pdf
ACCES REDUCER PG 29-16 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
CAP CER 47PF 440VAC U2J RADIAL datasheet.pdf