ITT Cannon, LLC MDM-37SH058P
MDM-37SH058P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-37SH058P
Brief Description
MICRO 37C S 36" WHT JACKP
Datasheet Download
MDM-37SH058P.pdf
Availability of MDM-37SH058P
QUANTITY
MDM-37SH058P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-37SH058P
Internal Part NumberEIS-MDM-37SH058P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-37SH058P
Related LinksMDM-37, MDM-37SH058P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-37SH058P Details Description
Related parts for MDM-37SH058P
SIDACTOR BIDIR 6V 150A TO-92 datasheet.pdf
OSC XO 4.000MHZ HCMOS TTL PC PIN datasheet.pdf
AMP RFIC LNA GAAS 3V LC SOT-363 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
RES SMD 732K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
TPUTTY 502,FG2,060 9X9" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 datasheet.pdf
10000UF 10V 25X30MM 105C 5000H datasheet.pdf