ITT Cannon, LLC MDM-37SHC20B-A174
MDM-37SHC20B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-37SHC20B-A174
Brief Description
MICRO 37C S 3" WHT NI
Datasheet Download
MDM-37SHC20B-A174.pdf
Availability of MDM-37SHC20B-A174
QUANTITY
MDM-37SHC20B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-37SHC20B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-37SHC20B-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-37SHC20B-A174
Related LinksMDM-37SH, MDM-37SHC20B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-37SHC20B-A174 Details Description
Related parts for MDM-37SHC20B-A174
IC TEMP SENSOR/DC FAN CTLR 8MSOP datasheet.pdf
FUSE HLDR CARTRIDGE 125V 5A SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
156 KK BKWY HDR POLZ SQP 9POS datasheet.pdf
CONN PLUG 128POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Header 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf