ITT Cannon, LLC MDM-9PH020K
MDM-9PH020K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-9PH020K
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 9 M 3" YEL JACKS
Datasheet Download
MDM-9PH020K.pdf
Availability of MDM-9PH020K
QUANTITY
MDM-9PH020K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-9PH020K
Internal Part NumberEIS-MDM-9PH020K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-9PH020K
Related LinksMDM-9, MDM-9PH020K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-9PH020K Details Description
Related parts for MDM-9PH020K
HOOK-UP STRND 16AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
HDR STR SR .100 DP datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 50V 20% 2312 datasheet.pdf
CONN HSG JAM NUT RCPT 19POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
LIGHT PIPE 4PORT 8POS datasheet.pdf
OSC XO 64.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf