ITT Cannon, LLC MDM-9PH047P-A174
MDM-9PH047P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-9PH047P-A174
Brief Description
MICRO 9C P 6" WHT JACKP NI
Datasheet Download
MDM-9PH047P-A174.pdf
Availability of MDM-9PH047P-A174
QUANTITY
MDM-9PH047P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-9PH047P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-9PH047P-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-9PH047P-A174
Related LinksMDM-9PH0, MDM-9PH047P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-9PH047P-A174 Details Description
Related parts for MDM-9PH047P-A174
RES 560 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MOSFET DVR P-CH SINGLE 8-MSOP datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 6.3"L X 3.15"W datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 10ppm 10pF 120 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 0.01 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
MINI COAX PCRAIGHT 6PAK6 datasheet.pdf
CAP FILM 8.2NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf