ITT Cannon, LLC MDM-9PH048M2
MDM-9PH048M2 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-9PH048M2
Brief Description
MICRO 9 M 48" RBW JACKS
Datasheet Download
MDM-9PH048M2.pdf
Availability of MDM-9PH048M2
QUANTITY
MDM-9PH048M2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-9PH048M2
Internal Part NumberEIS-MDM-9PH048M2
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-9PH048M2
Related LinksMDM-9P, MDM-9PH048M2 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-9PH048M2 Details Description
Related parts for MDM-9PH048M2
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CABLE 3COND 18AWG NATURAL 1000' datasheet.pdf
IC Z8 MCU OTP MULT/DIVIDE 48LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
RES 76.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC RTC/CALENDAR UNCASED DIE datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf