| Internal Part Number | EIS-MDM-9PHC10K-A174 | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Cable Assemblies | |
| Family | D-Sub Cables | |
| Series | * | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | MDM-9PHC10K-A174 | |
| Related Links | MDM-9PHC, MDM-9PHC10K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor | |
 | 794624-4 | CONN HEADER 4POS DL R/A TIN SMD | datasheet.pdf | |
 | 868384-2 | CONN PLUG 6POS 24-20AWG LGH CPC | datasheet.pdf | |
 | CRCW12104R12FNEA | RES SMD 4.12 OHM 1% 1/2W 1210 | datasheet.pdf | |
 | TLC2274IPWRG4 | IC OPAMP GP 2.25MHZ RRO 14TSSOP | datasheet.pdf | |
 | 9926251910 | CIR BRKR MAG-HYDR 10A 80VDC | datasheet.pdf | |