ITT Cannon, LLC MDM-9PHC13F
MDM-9PHC13F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-9PHC13F
Brief Description
MICRO 9C P 48" WHT FLOAT
Datasheet Download
MDM-9PHC13F.pdf
Availability of MDM-9PHC13F
QUANTITY
MDM-9PHC13F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-9PHC13F
Internal Part NumberEIS-MDM-9PHC13F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-9PHC13F
Related LinksMDM-9, MDM-9PHC13F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-9PHC13F Details Description
Related parts for MDM-9PHC13F
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 62A TO-3P datasheet.pdf
IC CPLD 2160MC 6.96NS 256CABGA datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 15POS .23M datasheet.pdf
CABLE ASSY 36" N MALE-RP SMA FEM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
TOOL ACC datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.0056UF 5% 1000VDC AXI datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 1.25W DO214AC datasheet.pdf