SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands ME30A2403C01
ME30A2403C01 picture photo
Mfg. Part Number
ME30A2403C01
Manufacturer
Product Category
AC DC Desktop, Wall Adapters
Brief Description
N.A. FIXED BLADE WALLPLUG 24V 30
Datasheet Download
ME30A2403C01.pdf
Availability of ME30A2403C01
QUANTITY
ME30A2403C01 Order Process
Ship out your order
Specifications of ME30A2403C01
Internal Part NumberEIS-ME30A2403C01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ME30A2403C01
ME30A2403C01 Details Description
Related parts for ME30A2403C01
IC 1OF2 NON-INV DEMUX SOT23-6 datasheet.pdf
IC AMP MMIC LNA 2GHZ SOT-363 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS R/A .050 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 7800UF 200V SCREW datasheet.pdf
CONN FMALE M12 4POS STR 3M CABLE datasheet.pdf
RES SMD 510K OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES 31K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
17+17 WAY M VERT BM SMT W/5MM JS datasheet.pdf
IC REG DDR-SDRAM 8-HSON datasheet.pdf
RES SMD 1.12M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 8 OHM 8W 0.05% TO220 datasheet.pdf