Omron Automation & Safety MIRW-16FG
MIRW-16FG picture photo
Mfg. Part Number
MIRW-16FG
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
MIRROR FOR 16" CURTAIN FR SURF
Datasheet Download
MIRW-16FG.pdf
Availability of MIRW-16FG
QUANTITY
MIRW-16FG Order Process
Ship out your order
Specifications of MIRW-16FG
Internal Part NumberEIS-MIRW-16FG
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optical Inspection Equipment
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MIRW-16FG
Related LinksMIRW, MIRW-16FG Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MIRW-16FG Details Description
Related parts for MIRW-16FG
CARD CARRIER ESD SAFE 12X9X1.25" datasheet.pdf
IC TEMP SENSOR DO34 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
2X2 POWER UNSHIELDED CABLE-PLUG datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 5MA 800 MOHM SMD datasheet.pdf