Vishay/BCcomponents MKP383222063JDA2B0
MKP383222063JDA2B0 picture photo
Mfg. Part Number
MKP383222063JDA2B0
Brief Description
CAP FILM 630VDC 0.0022UF RADIAL
Datasheet Download
MKP383222063JDA2B0.pdf
Availability of MKP383222063JDA2B0
QUANTITY
MKP383222063JDA2B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of MKP383222063JDA2B0
Internal Part NumberEIS-MKP383222063JDA2B0
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance2200pF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MKP383222063JDA2B0
Related LinksMKP383222, MKP383222063JDA2B0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MKP383222063JDA2B0 Details Description
Related parts for MKP383222063JDA2B0
IC SRL DAC 12BIT LC2MOS 16-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER VERT .100 12POS 30AU datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS R/A .165 GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 3600PF 5% 3KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER .05" 12POS SMT datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 20% 100VDC AXIAL datasheet.pdf