JAE Electronics MM70-314-310B1-1-T30
MM70-314-310B1-1-T30 picture photo
Mfg. Part Number
MM70-314-310B1-1-T30
Manufacturer
Product Category
Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Brief Description
MEM SOCKET 314POS RT ANG GOLD
Datasheet Download
MM70-314-310B1-1-T30.pdf
Availability of MM70-314-310B1-1-T30
QUANTITY
MM70-314-310B1-1-T30 Order Process
Ship out your order
Specifications of MM70-314-310B1-1-T30
Internal Part NumberEIS-MM70-314-310B1-1-T30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCard Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MM70-314-310B1-1-T30
Related LinksMM70-314-3, MM70-314-310B1-1-T30 Datasheet, JAE Electronics Distributor
MM70-314-310B1-1-T30 Details Description
Related parts for MM70-314-310B1-1-T30
IC FLASHER 18M OHM SHUNT 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.4KOHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 162K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
Crystal 32.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 168POS W/O POST SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.2A 4WLCSP datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BRISTLE DISC 07537 3" 36 GRADE datasheet.pdf