Murata Electronics North America MM8430-2600RB3/MM843
MM8430-2600RB3/MM843 picture photo
Mfg. Part Number
MM8430-2600RB3/MM843
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
MM8430-2600RB3/MM843.pdf
Availability of MM8430-2600RB3/MM843
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MM8430-2600RB3/MM843 Order Process
Ship out your order
Specifications of MM8430-2600RB3/MM843
Internal Part NumberEIS-MM8430-2600RB3/MM843
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship MM8430-2600RB3/MM843 today.
SeriesMM8430-2600R
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-MM8430-2600RB3/MM843
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
MM8430-2600RB3/MM843 Details Description
Related parts for MM8430-2600RB3/MM843
IC OPAMP GP 600KHZ 600KHZ 8DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS R/A GOLD T/H datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 5W T18 datasheet.pdf
508 TB PLG PLUG 180 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf