Vishay/Beyschlag MMB02070C3013FB200
MMB02070C3013FB200 picture photo
Mfg. Part Number
MMB02070C3013FB200
Brief Description
RES SMD 301K OHM 1% 1W 0207
Datasheet Download
MMB02070C3013FB200.pdf
Availability of MMB02070C3013FB200
QUANTITY
MMB02070C3013FB200 Order Process
Ship out your order
Specifications of MMB02070C3013FB200
Internal Part NumberEIS-MMB02070C3013FB200
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)301k
Tolerance±1%
Power (Watts)1W
CompositionThin Film
FeaturesAnti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseMELF, 0207
Supplier Device Package0207
Size / Dimension0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMB02070C3013FB200
Related LinksMMB02070C, MMB02070C3013FB200 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
MMB02070C3013FB200 Details Description
Related parts for MMB02070C3013FB200
FIXED IND 3.3UH 290MA 680 MOHM datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
STATIC BAG MET-OUT 6"X10" datasheet.pdf
NTC THERMISTOR 0603 22K J60 datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 24V 150W 6.3A datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT UMQ-4339-F datasheet.pdf
Connector Socket 39 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SAFETY GLASSES BI-FOCALS 150 CLR datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf