ON Semiconductor MMFZ33T1G
MMFZ33T1G picture photo
Mfg. Part Number
MMFZ33T1G
Brief Description
DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
Datasheet Download
MMFZ33T1G.pdf
Availability of MMFZ33T1G
QUANTITY
MMFZ33T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of MMFZ33T1G
Internal Part NumberEIS-MMFZ33T1G
PackagingTape & Reel (TR)
Voltage - Zener (Nom) (Vz)33V
Tolerance-
Power - Max500mW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMFZ33T1G
Related LinksMMFZ, MMFZ33T1G Datasheet, ON Semiconductor Distributor
MMFZ33T1G Details Description
Related parts for MMFZ33T1G
JUMPER-H1506TR/A3049G/X 10" datasheet.pdf
JUMPER-H1505TR/A3049Y/H1505TR 5" datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 324 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CABLE CONN 3POLE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
500 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
RELAY SSR 48-660 V datasheet.pdf
TRANS NPN 80V 2.5A TSMT3 datasheet.pdf
CAP 1500 UF 20% 35 V datasheet.pdf