TDK Corporation MMZ1005D680CTD25
MMZ1005D680CTD25 picture photo
Mfg. Part Number
MMZ1005D680CTD25
Brief Description
FERRITE CHIP BEAD
Datasheet Download
MMZ1005D680CTD25.pdf
Availability of MMZ1005D680CTD25
QUANTITY
MMZ1005D680CTD25 Order Process
Ship out your order
Specifications of MMZ1005D680CTD25
Internal Part NumberEIS-MMZ1005D680CTD25
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency68 Ohm @ 100MHz
Current Rating400mA
DC Resistance (DCR)380 mOhm Max
Filter Type-
Package / Case0402 (1005 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.022" (0.55mm)
Size / Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMZ1005D680CTD25
Related LinksMMZ1005D, MMZ1005D680CTD25 Datasheet, TDK Corporation Distributor
MMZ1005D680CTD25 Details Description
Related parts for MMZ1005D680CTD25
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM datasheet.pdf
3/4 INCH HST YELLOW 25/4'/PKG datasheet.pdf
RES 2 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 931 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf