FFF MMZ12GX506004XX4XX
MMZ12GX506004XX4XX picture photo
Mfg. Part Number
MMZ12GX506004XX4XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER 1M
Datasheet Download
MMZ12GX506004XX4XX.pdf
Availability of MMZ12GX506004XX4XX
QUANTITY
MMZ12GX506004XX4XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MMZ12GX506004XX4XX
Internal Part NumberEIS-MMZ12GX506004XX4XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMZ12GX506004XX4XX
Related LinksMMZ12GX50, MMZ12GX506004XX4XX Datasheet, FFF Distributor
MMZ12GX506004XX4XX Details Description
Related parts for MMZ12GX506004XX4XX
RES SMD 9.1M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 4PWR 20SGL 1.57MM datasheet.pdf
RES 88.7K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS PIN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
DIODE MODULE 20V 600A 3TOWER datasheet.pdf
IC BUFFER GATE SLG 3-ST SOT23-5 datasheet.pdf
TRANS NPN 180V 0.5A TO252 datasheet.pdf