Rohm Semiconductor MNR12ERAPJ223
MNR12ERAPJ223 picture photo
Mfg. Part Number
MNR12ERAPJ223
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 22K OHM 0606
Datasheet Download
MNR12ERAPJ223.pdf
Availability of MNR12ERAPJ223
QUANTITY
MNR12ERAPJ223 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR12ERAPJ223
Internal Part NumberEIS-MNR12ERAPJ223
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0606, Convex
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Height0.022" (0.55mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR12ERAPJ223
Related LinksMNR12E, MNR12ERAPJ223 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR12ERAPJ223 Details Description
Related parts for MNR12ERAPJ223
CAP CER 1500PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 3.5A TSMT6 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10PS .100 PRESSFIT datasheet.pdf
CAP CER 150PF 630V X7R 1210 datasheet.pdf
IC PWR DIST SWITCH SNGL 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 20.5K OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
5M HI-FLEX POWER-BRAKE CABLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RES 931 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD datasheet.pdf