Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ123
MNR14E0ABJ123 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0ABJ123
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0ABJ123.pdf
Availability of MNR14E0ABJ123
QUANTITY
MNR14E0ABJ123 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0ABJ123
Internal Part NumberEIS-MNR14E0ABJ123
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)12k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0ABJ123
Related LinksMNR14E, MNR14E0ABJ123 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0ABJ123 Details Description
Related parts for MNR14E0ABJ123
OSC XO 5.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
FUSE RESETTABLE 2.5A 60V RADIAL datasheet.pdf
IC SWITCH N-CH LOW SIDE DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
KIT CONN TQFP44 FOR ST7MDT20J datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 15V 10% AXIAL datasheet.pdf
RES 28K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TDFN datasheet.pdf