Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ132
MNR14E0ABJ132 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0ABJ132
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0ABJ132.pdf
Availability of MNR14E0ABJ132
QUANTITY
MNR14E0ABJ132 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0ABJ132
Internal Part NumberEIS-MNR14E0ABJ132
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)1.3k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0ABJ132
Related LinksMNR14E, MNR14E0ABJ132 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0ABJ132 Details Description
Related parts for MNR14E0ABJ132
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 8SIP datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 16SOIC datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 1W MONO 16TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CRIMP DIE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 8.16K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
SNSW 6A 1-4 PLAN 79215835 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 85MHZ 8UDFN datasheet.pdf
TIP SOLDERING LTAS 1.6MM A datasheet.pdf