Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ434
MNR14E0ABJ434 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0ABJ434
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0ABJ434.pdf
Availability of MNR14E0ABJ434
QUANTITY
MNR14E0ABJ434 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0ABJ434
Internal Part NumberEIS-MNR14E0ABJ434
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)430k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0ABJ434
Related LinksMNR14E, MNR14E0ABJ434 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0ABJ434 Details Description
Related parts for MNR14E0ABJ434
CONN SOCKET HOUSING 30POS 1.25MM datasheet.pdf
SENSOR SS DIG UNIPOLAR SINK datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 80MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 38POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 8 SLVR datasheet.pdf
RES 34K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 4.12K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 250MA 4.6 OHM datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf