Rohm Semiconductor MNR14E0APJ132
MNR14E0APJ132 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0APJ132
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0APJ132.pdf
Availability of MNR14E0APJ132
QUANTITY
MNR14E0APJ132 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0APJ132
Internal Part NumberEIS-MNR14E0APJ132
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)1.3k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0APJ132
Related LinksMNR14E, MNR14E0APJ132 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0APJ132 Details Description
Related parts for MNR14E0APJ132
MOSFET N-CH 600V 20A D2PAK datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 30ppm 32pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS 3.81MM R/A BK datasheet.pdf
IC TXRX DTMF 28PLCC datasheet.pdf
RJ45 CAT5E RECESSED LED datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CAP FILM 270 NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf
FUSE 1000A 1250V 3KE/110 AR datasheet.pdf