Rohm Semiconductor MNR14E0APJ134
MNR14E0APJ134 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0APJ134
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0APJ134.pdf
Availability of MNR14E0APJ134
QUANTITY
MNR14E0APJ134 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0APJ134
Internal Part NumberEIS-MNR14E0APJ134
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)130k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0APJ134
Related LinksMNR14E, MNR14E0APJ134 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0APJ134 Details Description
Related parts for MNR14E0APJ134
TERM BLOCK HDR 28POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 1A 9V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER 260MHZ 32-LQFP datasheet.pdf
CAP CER 6.6PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 7.7A 6TSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT datasheet.pdf