Rohm Semiconductor MNR14E0APJ434
MNR14E0APJ434 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0APJ434
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0APJ434.pdf
Availability of MNR14E0APJ434
QUANTITY
MNR14E0APJ434 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0APJ434
Internal Part NumberEIS-MNR14E0APJ434
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMNR
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)430k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0APJ434
Related LinksMNR14E, MNR14E0APJ434 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0APJ434 Details Description
Related parts for MNR14E0APJ434
FIXED IND 100UH 390MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 0.39 OHM 5% AXL datasheet.pdf
SENSOR 50PSIS 7/16 UNF 5V 12" datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf