Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ123
MNR14ERAPJ123 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ123
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ123.pdf
Availability of MNR14ERAPJ123
QUANTITY
MNR14ERAPJ123 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ123
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ123
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)12k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ123
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ123 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ123 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ123
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 5V datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-5 datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
KEA POWER ENTRY MODUL 10A datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 225W datasheet.pdf