Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ134
MNR14ERAPJ134 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ134
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ134.pdf
Availability of MNR14ERAPJ134
QUANTITY
MNR14ERAPJ134 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ134
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ134
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)130k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ134
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ134 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ134 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ134
IC MCU 8BIT 768B EPROM 18CDIP datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
RES SMD 931 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 24V datasheet.pdf
TOOL HAND STAMP&FORM CONT 16AWG datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V datasheet.pdf
RES 18K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
762 TB SP CL INTERLACE/T datasheet.pdf
750 TB SOCKET WF RA datasheet.pdf
CAP CER 180PF 450V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf