Spectra Symbol MP1-L-0400-203-5%-RH
MP1-L-0400-203-5%-RH picture photo
Mfg. Part Number
MP1-L-0400-203-5%-RH
Brief Description
SENSOR MAGNETOPOT 20K OHM 400MM
Datasheet Download
MP1-L-0400-203-5%-RH.pdf
Availability of MP1-L-0400-203-5%-RH
QUANTITY
MP1-L-0400-203-5%-RH Order Process
Ship out your order
Specifications of MP1-L-0400-203-5%-RH
Internal Part NumberEIS-MP1-L-0400-203-5%-RH
Function-
Package / CaseCantilever Piezo Film (Wafer)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP1-L-0400-203-5%-RH
Related LinksMP1-L-0400, MP1-L-0400-203-5%-RH Datasheet, Spectra Symbol Distributor
MP1-L-0400-203-5%-RH Details Description
Related parts for MP1-L-0400-203-5%-RH
CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
MOD PWR ENT MED 1A QC 2POS PANEL datasheet.pdf
SENSOR 30PSI DIFFERENTIAL GAUGE datasheet.pdf
TOOL TUBE FEED ASSY MTE datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES 0.28 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
Connector Receptacle 33 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf