Artesyn Embedded Technologies MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
MP8-1E-1E-4LE-4NN-10 picture photo
Mfg. Part Number
MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
MP8-1E-1E-4LE-4NN-10.pdf
Availability of MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MP8-1E-1E-4LE-4NN-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
Internal Part NumberEIS-MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesMP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
Related LinksMP8-1E-1E-, MP8-1E-1E-4LE-4NN-10 Datasheet, Artesyn Embedded Technologies Distributor
MP8-1E-1E-4LE-4NN-10 Details Description
Related parts for MP8-1E-1E-4LE-4NN-10
CIR BRKR THRM 500MA 250VAC 50VDC datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS DL .100 15GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 5POS 5A datasheet.pdf
IC DVR RS485/RS422 QUAD 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM datasheet.pdf
DEMO BOARD 71M6543F datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 5V 50W 10A datasheet.pdf
XCEDE RIGHT 6PVH 4COL WK datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM datasheet.pdf
CABLE 6POS datasheet.pdf