Bel Fuse Inc. MS24264R10T2PY
MS24264R10T2PY picture photo
Mfg. Part Number
MS24264R10T2PY
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 PIN RECP
Datasheet Download
MS24264R10T2PY.pdf
Availability of MS24264R10T2PY
QUANTITY
MS24264R10T2PY Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24264R10T2PY
Internal Part NumberEIS-MS24264R10T2PY
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24264R10T2PY
Related LinksMS24264, MS24264R10T2PY Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24264R10T2PY Details Description
Related parts for MS24264R10T2PY
CAP CER 820PF 2KV X7R 1808 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5.5KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 15000UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
TAPE COLORED FILM 12MMX66M BLU datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
EX3 DEBURRING WHEEL 8" 9S FIN datasheet.pdf