Bel Fuse Inc. MS24264R14B15PY
MS24264R14B15PY picture photo
Mfg. Part Number
MS24264R14B15PY
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 PIN RECP
Datasheet Download
MS24264R14B15PY.pdf
Availability of MS24264R14B15PY
QUANTITY
MS24264R14B15PY Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24264R14B15PY
Internal Part NumberEIS-MS24264R14B15PY
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24264R14B15PY
Related LinksMS24264, MS24264R14B15PY Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24264R14B15PY Details Description
Related parts for MS24264R14B15PY
IDC CABLE - AKR10H/AE10G/X datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 14SO datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 450KHZ W/SD 8-MSOP datasheet.pdf
RES 14.0K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 220K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 9PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN HDR 5POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
CABLE IP68 MINI A TO B USB 2.0M datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN 7/8" MALE 4POS datasheet.pdf