Bel Fuse Inc. MS24264R14T15S7-LC
MS24264R14T15S7-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24264R14T15S7-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT RECP
Datasheet Download
MS24264R14T15S7-LC.pdf
Availability of MS24264R14T15S7-LC
QUANTITY
MS24264R14T15S7-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24264R14T15S7-LC
Internal Part NumberEIS-MS24264R14T15S7-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24264R14T15S7-LC
Related LinksMS24264R1, MS24264R14T15S7-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24264R14T15S7-LC Details Description
Related parts for MS24264R14T15S7-LC
CONN HEADER 4POS 2MM RT ANG GOLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 12MHZ RRO 14DIP datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 150V 1111 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
RES 1.01K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.01M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 50V 70MA CP datasheet.pdf
CHOKE COMM MODE 3.9MH 1.3A TH datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.4 OHM 10% 300W datasheet.pdf