Bel Fuse Inc. MS24264R20B39S6
MS24264R20B39S6 picture photo
Mfg. Part Number
MS24264R20B39S6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS24264R20B39S6.pdf
Availability of MS24264R20B39S6
QUANTITY
MS24264R20B39S6 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24264R20B39S6
Internal Part NumberEIS-MS24264R20B39S6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24264R20B39S6
Related LinksMS24264, MS24264R20B39S6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24264R20B39S6 Details Description
Related parts for MS24264R20B39S6
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 47.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BOARD EVALUATION LMX25312294 datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPDT 10-MSOP datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 2000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 58.3 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.60PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 3A 20V DPAK datasheet.pdf