Bel Fuse Inc. MS24265R14T12SN-LC
MS24265R14T12SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24265R14T12SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS24265R14T12SN-LC.pdf
Availability of MS24265R14T12SN-LC
QUANTITY
MS24265R14T12SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24265R14T12SN-LC
Internal Part NumberEIS-MS24265R14T12SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24265R14T12SN-LC
Related LinksMS24265R1, MS24265R14T12SN-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24265R14T12SN-LC Details Description
Related parts for MS24265R14T12SN-LC
IC DRIVER MOSFET 9A LS 8-SOIC datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 50ppm 8pF 50 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC PROGRAM 4.380V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14DIP datasheet.pdf
RES 1.4K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 5A 4.5-18VIN 3.3V datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
LED YELLOW 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 390MA 2.3 OHM SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf