Bel Fuse Inc. MS24266R10T20S6-LC
MS24266R10T20S6-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R10T20S6-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS24266R10T20S6-LC.pdf
Availability of MS24266R10T20S6-LC
QUANTITY
MS24266R10T20S6-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R10T20S6-LC
Internal Part NumberEIS-MS24266R10T20S6-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R10T20S6-LC
Related LinksMS24266R1, MS24266R10T20S6-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R10T20S6-LC Details Description
Related parts for MS24266R10T20S6-LC
RES SMD 2.4M OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 10V 20% 0603 datasheet.pdf
IC FIFO SS 8192X36 15NS 128-TQFP datasheet.pdf
ESD MONITOR WS AWARE DUAL datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 3/8 YLW 25X4' datasheet.pdf
12+12 DIL HORIZ SMT PIN HDR datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP4T datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35 datasheet.pdf