Bel Fuse Inc. MS24266R10T2P9
MS24266R10T2P9 picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R10T2P9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 PIN PLUG
Datasheet Download
MS24266R10T2P9.pdf
Availability of MS24266R10T2P9
QUANTITY
MS24266R10T2P9 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R10T2P9
Internal Part NumberEIS-MS24266R10T2P9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R10T2P9
Related LinksMS24266, MS24266R10T2P9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R10T2P9 Details Description
Related parts for MS24266R10T2P9
IC REG LDO 3.8V 0.15A 5SON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 6.3V 10% 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 23POS SCKT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 5SIP datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS CORD SOCKET datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 50PPM 5X7MM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
POT 2K OHM 5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf