Bel Fuse Inc. MS24266R14B15P9
MS24266R14B15P9 picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R14B15P9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 PIN PLUG
Datasheet Download
MS24266R14B15P9.pdf
Availability of MS24266R14B15P9
QUANTITY
MS24266R14B15P9 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R14B15P9
Internal Part NumberEIS-MS24266R14B15P9
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R14B15P9
Related LinksMS24266, MS24266R14B15P9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R14B15P9 Details Description
Related parts for MS24266R14B15P9
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN SLOTTED 6-32 datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RES 33.6K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CABLE ASSY PCIE X8 500MM TWINAX datasheet.pdf
17+17 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
LED DRIVER 96W 48V DIMMABLE datasheet.pdf
10000UF 25V 30X40MM 85C 12000H datasheet.pdf