Bel Fuse Inc. MS24266R20T25SN-LC
MS24266R20T25SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R20T25SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 SKT PLUG
Datasheet Download
MS24266R20T25SN-LC.pdf
Availability of MS24266R20T25SN-LC
QUANTITY
MS24266R20T25SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R20T25SN-LC
Internal Part NumberEIS-MS24266R20T25SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R20T25SN-LC
Related LinksMS24266R2, MS24266R20T25SN-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R20T25SN-LC Details Description
Related parts for MS24266R20T25SN-LC
POT 25K OHM 1/3W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CLIP TEST 48PIN .025"PITCH SSOP datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X5R 1210 datasheet.pdf
TRANSF TELE COUP 600 OHM 0 MADC datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 20HSOP datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 342VWM 548VC SMB datasheet.pdf
RES SMD 620 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TWZR PAIR CHISEL 1.78MM datasheet.pdf