Bel Fuse Inc. MS24266R24B61SN W/BS
MS24266R24B61SN W/BS picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R24B61SN W/BS
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 SKT PLUG
Datasheet Download
MS24266R24B61SN W/BS.pdf
Availability of MS24266R24B61SN W/BS
QUANTITY
MS24266R24B61SN W/BS Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R24B61SN W/BS
Internal Part NumberEIS-MS24266R24B61SN W/BS
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R24B61SN W/BS
Related LinksMS24266R24, MS24266R24B61SN W/BS Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R24B61SN W/BS Details Description
Related parts for MS24266R24B61SN W/BS
CER RESONATOR 8.00MHZ datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 8SO datasheet.pdf
CONN RING TONG 12-10AWG M6 PIDG datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 1.02K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN PLUG 6+PE INLINE RA PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 70POS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
OSC XO 11.0592MHZ CMOS SMD datasheet.pdf