Amphenol Industrial MS25183A24-12S
MS25183A24-12S picture photo
Mfg. Part Number
MS25183A24-12S
Brief Description
CONN PLUG W/SOCKETS
Datasheet Download
MS25183A24-12S.pdf
Availability of MS25183A24-12S
QUANTITY
MS25183A24-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS25183A24-12S
Internal Part NumberEIS-MS25183A24-12S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS25183A24-12S
Related LinksMS25183, MS25183A24-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS25183A24-12S Details Description
Related parts for MS25183A24-12S
IDC CABLE - MKS26K/MC26M/MCG26K datasheet.pdf
RES SMD 86.6K OHM 1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 11 OHM 1% 20W datasheet.pdf
LED XBD GREEN 528NM 93.9LM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1.6MH 1.5A 1.27 OHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM datasheet.pdf