Amphenol Aerospace Operations MS27466E25F4SB
MS27466E25F4SB picture photo
Mfg. Part Number
MS27466E25F4SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
LJT 56C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS27466E25F4SB.pdf
Availability of MS27466E25F4SB
QUANTITY
MS27466E25F4SB Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27466E25F4SB
Internal Part NumberEIS-MS27466E25F4SB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27466E25F4SB
Related LinksMS27466, MS27466E25F4SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27466E25F4SB Details Description
Related parts for MS27466E25F4SB
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK RT/A 5POS 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 4.72"W datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.5W LEADS datasheet.pdf
MULTI-PAIR 8COND 28AWG SHLD 500' datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 45D SOLID datasheet.pdf
FAN - 603-1333/WM2312TR/WM2001 datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf